Informace o mně

 

Jmenuji se Diana, o svět make-upu a vizáže celkově se zajímám cca 12 let, a protože jsem chtěla své znalosti nabyté od formy "pokus-omyl" až po tutorialy zahraničních blogerek nějak ukáznit, rozhodla jsem se v roce 2015 absolvovat akreditovaný rekvalifikační kurz pod vedením skvělé Evy Vodňanské, vizážistky a nyní především zkušené lektorky.

A protože jsem se vizážistice rozhodla věnovat nejen jako koníčku, ale především jako profesi, která mě nesmírně baví a naplňuje, následovaly další kurzy, abych vám mohla poskytnout služby na opravdu profesionální úrovni.

Nyní jsem tak hrdou majitelkou certifikátů: Účesy pro vizážisty, Svatební líčení a Certifikátu přehlídkové a kamerové líčení a foto make-up, který jsem absolvovala pod vedením Evy Vodňanské a našeho předního vizážisty Pavla Bauera (SuperStar, StarDance).

 

About

My name is Diana, I am interested in make-up art and world of style & beauty approx. for 12 years, after all that years when I was improving my skills training on myself, watching vlogs and tutorials, In 2015 I´ve decided to become a qualified professional. So I attended accredited course under the leadership of excellent Eva Vodnanska, experienced make-up artist & hairstylist and now first of all MUAH coach. So I have become devoted and passioned make-up artist & hairstylist based in Brno, but willing to travel everywhere.

And because I´ve truly fell in love with this profession ... additional courses followed.

Now I am such a proud owner of certificates: Hairstyles for MUAs, Bridal Make-up and Certificate of catwalk & on screen & photo make-up attended under the leadership of Eva Vodnanska and czech prominent make-up artist & hairstylist Pavel Bauer (SuperStar, StarDance).